Oferta programowa »

Roczny intensywny kurs języka polskiego

Roczny intensywny kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia w Polsce

W kursie mogą uczestniczyć zarówno osoby, które zamierzają podjąć studia w Polsce, jak i te, którą chcą intensywnie uczyć się języka polskiego bez planów studiowania w Polsce.

Cudzoziemcy zainteresowani podjęciem studiów w języku polskim na UAM i nauką języka polskiego na rocznym intensywnym kursie przygotowawczym dla kandydatów na studia w Polsce uzyskują uprawnienia studenta. Warunkiem podjęcia kształcenia jest złożenie wymaganych dokumentów. Aby otrzymać informacje o wymaganych dokumentach, należy kliknąć poniżej:

 

 

Dokumenty niezbędne do rozpoczęcia studiów I stopnia: Wykaz_dokumentow__I_stopien.pdf

Dokumenty niezbędne do rozpoczęcia studiów II stopnia: Wykaz_dokumentow_II_stopien.pdf

 

Kandydaci zainteresowani odbywaniem tego kursu z prawami studenta muszą się zarejestrować w Systemie Internetowej Rekrutacji https://rekrutacja.amu.edu.pl/Strona/UtworzKonto/Formularz

 

Pozostałe osoby traktowane są jako słuchacze kursu.

 

Adres:

Dział Nauczania UAM
ul. H. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
pokój nr 25 oraz 27, parter
tel. +48 61 829 4375
tel. +48 61 829 4059
e-mail: amuoes@amu.edu.pl
Dział Nauczania czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30

 

Legitymacja studencka

Cudzoziemcy podejmujący studia w języku polskim na UAM i uczestniczący w rocznym intensywnym kursie przygotowawczym dla kandydatów na studia w Polsce otrzymują legitymację studencką.

Legitymacja studencka uprawnia do 50% ulgi na przejazdy środkami komunikacji miejskiej oraz – do ukończenia 26. roku życia – do 37% ulgi na przejazdy środkami publicznego transportu zbiorowego autobusowego i kolejowego. Legitymacja uprawnia również do 50% zniżki na zakup biletów wstępu do wielu muzeów, kin i teatrów.